Sürekli daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen Önder Karot, müşterilerinin karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme taleplerini Kartal’da üretmeye devam edecek. karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme taleplerini ise tüm İstanbul ve Türkiye’de karşılayacak.

İnşaat  sektörüne ürün ve hizmet götüren Önder Karot, yeni Makine ve ekipmanları ile kapasitesini % 60 oranında arttırdı.

Önder Karot  Üretici kimliği ve %100 kalite garantili ürünleriyle, şirkete olan güveni ve memnuniyeti de artırmaktadır. Firma ayrıca talebe karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini üst safhalarda tutmak için karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme hizmetlerine devam edecek.

Yeni teknoloji kullanılarak organize edilen Önder Karot yakın gelecekte yapılacak yeni karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme işleri ile kapasitesini daha da arttırmayı hedeflemektedir.

Firmanın 2009 yılından bu yana sürekli devam eden çalışmaları ile bugün kaliteli hizmet yapmaya devam edeceğini söyleyen Cenk Önder “Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Destek veren müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Önder karot, iş hayatına 2009 yılında inşaat sektöründe karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme  işleri ile başlamıştır. 2009 yılında beton delme ve beton kesme, 2010 yılında da karot delme hisrolik kesim hizmeti vererek sektördeki yerini almıştır. Önder karot, kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir. Yenilikçi çözümlerin önde gelen markası Önder karot karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme gibi hizmet çeşitliliği ile sektörünün en çok takip edilen kuruluşudur.

http://tuzlakarotcu.com