Hakkımızda

Firmamız Önder Karot adı altında faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır.Şirketimiz özellikle karot ,beton delme, beton kesme ,kimyasal ankraj ,Usturmaça Montajı ,Yapı Onarım Ve Güçlendirme ve Müteahhitlik Hizmetleri üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.Siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve hızlı hizmet sunmak amacı ile firma olarak son teknolojiyi yakından takip edip gerekli makine ve ekipmanlarımızı yenilemekte ayrıca çalışan personelimizi bu yönde geliştirmekteyiz.
Önder Karot olarak güven ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden , her zaman kaliteli hizmet ve uzman ekibimiz ile siz profesyonel müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak Karot sektöründe öncü firma olmayı , saygın ve seçkin bir yer edinmeyi hedeflemekteyiz.
Müşteri memnuniyeti ana ilkemiz olup,birikim ve tecrübelerimizi paylaşarak, projelerin hayata geçirilmesinde yardımcı olmaktayız. Kazanılan güven ortamının rekabette ciddi avantaj sağlayacağını bilerek,siz müşterilerimizin en iyi ortağı olmayı amaçlamaktayız.Sizlerin ihtiyaçları bizim hedeflerimizi belirleyecektir.Ticari anlayışımızdaki öncelik, müşteri memnuniyeti ve kalite olup, yapılması gereken işi zamanında teslim etmektir.
Asıl Amacımız ; İs veren ve çalışan personel memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sürekli gelişmek ve büyümek; Çalışanlara isçi sağlığı ve is güvenliği standartlarına uygun ortamlar hazırlayarak,etkin,verimli modern bir is ortamı oluşturmak; Hissedarlar, çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimizle herkesin kazandığı is ilişkileri kurarak, asırlarca yasayacak, gelişecek istihdam sağlayacak dinamik bir kuruluş olmak.
hak