Tuzla – Kartal – Pendik beton kesme, Tuzla – Kartal – Pendik beton delme, Tuzla – Kartal – Pendik karotcu, Tuzla – Kartal – Pendik hidrolik beton kesme, Tuzla – Kartal – Pendik derz kesim, Tuzla – Kartal – Pendik beton kırma, Tuzla – Kartal – Pendik filiz ekimi Beton Delme ve Kesme Beton kesme işlemlerinde uyguladığımız yatay ve dikey olarak hidrolik beton kesme makinası ile tavanda bile dübelleme yaparak tersten kesim işlemi yapılabilir.

Ayrıca pencere kesimi, perde beton kesme, merdiven yeri kesimi, tabla beton kesimi, havalandırma yerlerinin kesimi, fore kazık kesimi, halatlı tel kesme, tel kesme bu gibi işlerde kullanılabilir.

Ø 20 mm`den itibaren istenen her çapta vibrasyonsuz zedelemeden istenen her yerde yatayda, düşeyde veya açılı olarak delme işlemi yapılmaktadır.

400 mm üzerindeki delikler birkaç defada delme yapılarak çürütme ile yapılmaktadır.

Karot ile delme işlemi sırasında beton demir donatı ile birlikte kesildiği için ek işlem gerektirmez.

Kullanım Alanları Kalorifer, tesisat, pis-temiz su, baca delikleri, kapı-pencere, asansör-merdiven boşluğu açılımları ve benzeri demirli, demirsiz her türlü betonarme yapıda yapılacak tadilat işlerinde, yapılarda test için karot alınmasında.

Önder karot karot delme ve kesme, kapı açma, balkon kesme, klima deliği, ankraj, bina güçlendirme gibi hizmet çeşitliliği ile sektörünün en çok takip edilen kuruluşudur.

https://onderkarot.com.tr

Hizmet Numaralarımız: 0532 728 05 00 – 0216 387 70 14