Önder Karot beton delme, beton kesme ve kimyasal ankraj işlerinizi son sistem makine ekipmanlarımız ve tecrübeli ustalarımız ile söz verdiğimiz zamanda işlerinizi teslim etmekteyiz.

Önder Karot istanbul anadolu yakası kartal merkez ofisinde hizmet vermektedir. Karot firması olarak kartalpendiktuzla, ümraniye, üsküdar, kadıköy, ataşehir, sancaktepe, maltepe, beykoz  istanbul avrupa yakası ve tüm Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından ücretsiz olarak tarafımızca yapılan keşif ve telefon görüşmesi sonucu fiyat teklifi verilmektedir.
İstanbulda avrupa ve anadolu yakasında karot servisleri en kısa zamanda adresinize gelerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Karot firmaları ve karot şirketleri arasında Önder Karot firmamızı güvenle seçebilirsiniz.

Kaliteli hizmet + Ekonomik Fiyatlar + Müşteri Memnuniyeti.

Karot kelimesi İngilizce, de HAVUÇ kelimesine karşılık gelmektedir. Karot ile ilgili çalışmalar ilk olarak Almanlar tarafından gerçekleştirilmiştir. Almanlar betondan numune almak için araştırmalar sonucunda, şimdilerde karot makineleri olarak adlandırdığımız makineyi icat etmişlerdir.Hiçbir şekilde darbe vermeden, Demir donatılı ve donatısız zeminde, 45º- 90º lık açılarla , Q20 çap Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapılabilmektedir. Sonuç itibariyle KAROT kelimesi denince, akla ilk gelen sözlük anlamı beton delme, beton kesme makineleri ve uygulamaları akla gelmektedir.